Oferta firmy

Gotowe upominki ozdobnie zapakowane. Wybór obejmuje każdą uroczystość m.in. imieniny, urodziny, wesela, chrzciny oraz święta okazjonalne co roku np. dzień matki czy dzień babci.

Ręcznie robione kartki kartki 3d, okazjonalne kartki na każdą okazję.
Exploding box - czyli eksplodujące pudełko, które po zdjęciu wieczka otwiera się ukazując całe swoje wnętrze. Wyjątkowe, spersonalizowane pudełeczko będzie wykonane z wysokiej jakości tektury, zdobione unikatowymi papierami scrapbookingowym Na środku może znajdować się koperta na pieniążki mała figurka, papierowy torcik itp. Na każdej z 4 ścian będą życzenia cytaty dostosowane do okazji. Exploding box stanowi idealny pomysł na oryginalny prezent na urodziny, ślub, chrzest, narodziny dziecka, I komunie, gratulacje itp.

Kartki zdobione metoda quilling. Quilling w najprostszych słowach, jest techniką tworzenia ozdób przy użyciu wąskich pasków kolorowego papieru, które zawija się i formuje, nadając zamierzone kształty.

Oferta weselna pragniemy wyjść naprzeciw zapracowanym narzeczonym. W naszej ofercie będą: zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol, księgi gości, podziękowania dla gości i dla rodziców.

Oferta balonowa w ofercie będą balony na okoliczne przyjęcia typu wesele, chrzest, 18stka itp.

  • balony na hel
  • magic balon - balon gigant przezroczysty balon z zawartością w środku np. mniejsze balony czy np. miś,
  • balony personalizowane np. z dedykacja bądź ślubne z imionami pary młodej
  • pamiątki dla turystów

Pamiątki dla turystów rzeczy stanowiące oryginalną pamiątkę z pobytu w Wadowicach. W ofercie sklepu kubki z napisami Wadowice, kubki ze zdjęciami, breloki, magnesy, słodkie krówki z pozdrowieniami z miasta, pocztówki itp.